Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Soovin saada e-mailile Perfi uudiseid ja pakkumisi.

Soovime jagada Perfi ja Perfi partnerite uudiseid, pakkumisi, küsida teie arvamust ning tagasisidet meie teenuse kohta. Arvestades teie elukohta, kasutatavaid teenuseid, tarbitavaid tooteid jne, soovime pakkuda teile asjakohaseid personaalseid pakkumisi (edaspidi - otseturundussõnumid).

Otseturundussõnumeid võidakse saata SMS-I teel (telefoninumbrile), e-posti teel, perfi.ee platvormil (menüüs „TEATED“) sõltuvalt teie valikust. Oma nõusolekut otseturundussõnumite saamiseks saate väljendada uue konto registreerimisel ja/või sisse logides oma kontole veebilehel ning/või meie veebilehel uudiskirja tellides. Teie isikuandmeid (nime, perekonnanime, telefoninumbrit, e-posti aadressi, aadressi) töödeldakse otseturunduse eesmärkidel 5 aastat või kuni tühistate antud nõusoleku. Otseturundussõnumeid saate igal ajal tühistada oma konto menüüs "Seaded" või uudiskirja jaluses klõpsates lingile "Loobu uudiskirjast".

Lisateavet oma andmete töötlemise kohta sel eesmärgil leiate meie Privaatsuspoliitikast.

Oleme rõõmsad, et saame teiega jagada uudiseid!