Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Meie meeskond

Saame tuttavaks

Karin
Karin
Tegevjuht
Karin on tõeline müügi ja innovatsiooni ekspert! Uute teadmiste janu, muutuste tuules purjetamine ja elu eri palettide ühendamine on tema DNA-s. Perfi tegevjuhina on Karini visioon selge - muuta Sinu rahaasjade haldamine mugavaks, lihtsaks ja geniaalseks.
Julija
Tootejuht
Julijal on piiramatud teadmised teenuse kohta, kuidas see pidevalt muutub ja areneb ning ilma tema initsiatiivita poleks ükski uuendus ega parandus võimalik. Julija puhul ei saa jätta mainimata ka lõbusaid üllatusi, mida ta kolleegidele nii tööpäevadeks, reisideks kui ka muudeks üritusteks organiseerib.
Aleksandr
IT juht
Kui keegi teab, kuhu raha ja andmed pärast ,,maksa’’ nupu klikkimist lähevad, siis on see Aleksandr! Ta maailm keerleb tehnoloogiliste lahenduste, programmeerimiskeelte ja digimaailma uudiste ümber. Suurepärane mentor programmeerijatele!
Reda
Turundusjuht
Reda on meeskonnas ainus, kes ei raatsi reklaame edasi kerida, isegi kui see segab hea filmi vaatamist. Kui ta sotsiaalvõrgustikes ei surfa, hoolitseb ta selle eest, et Perfi jõuaks võimalikult paljude klientideni ning et teenus kasvaks koos nende ootustega.
Irina
Perfi klienditoe spetsialist
Irina on Sinu isiklik teejuht Perfis! Tema peamine eesmärk on kindlustada, et saaksid tipptasemel teeninduse ja leiaksid endale küsimusele kiiresti õige lahenduse. Kui vajad abi, võta julgelt ühendust – Irina on siin, et muuta Sinu Perfi kasutamine lihtsaks ja sujuvaks.
Epp-Helen
Turundusspetsialist
Perfi turundusspetsialistina on minu eesmärgiks tuua meie bränd kui elustiil inimestele lähedale. Usun siiralt, et oskuslik ja planeeritud isiklik rahaasjade haldamine tagab majandusliku heaolu ja aitab teha targemaid otsuseid nii igapäevaelus kui ka tuleviku tarbeks. Seetõttu olen võtnud oma missiooniks läbi erinevate turundustegevuste kasvatada inimeste teadlikkust oma personaalsete rahaasjade edukaks haldamiseks.