Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Tõhus lahendus sinu ettevõtte arvete haldamiseks!

Võta ühendust Lae alla: Miks valida Perfi?

Perfi eelised

Kulude kokkuhoid

Hoiad kokku ettevõtte püsikuludelt ja väljastad klientidele arveid TASUTA.

1

Tõhusam laekumine

Automaatsed meeldetuletussüsteemid ja teavitused.

2

Madalamad riskid

Õigeaegselt laekuvad maksed vähendavad ettevõtte võlgnevuste riski.

3

Aitad oma kliente

Arvete maksmine on nüüdsest kiirem, lihtsam ja mugavam.

4

Klienditugi

Arvetega seotud küsimusi lahendab Perfi.

5

Ilma integratsioonita

Klient muudab oma arvete saamise kanaliks Perfi e-posti aadressi või volitab selleks meie klienditoe, kes teeb kõik vajalikud suunamised kliendi eest.

6

Usaldusväärne ja turvaline koostöö

Perfi kuulub Aktiva Finance Group kontserni

30-aastase kogemusega Aktiva Finance Group pakub täielikku finantsinfrastruktuuri – me ehitame krediidi ökosüsteeme. Täisteenus alates krediidi loomisest kuni võlgade haldamiseni ühe integratsiooniga.

Garanteeritud turvalisus

Perfi on litsenseeritud teenusepakkuja, mis omab makseasutuse litsentsi. Meie tegevust reguleerib Leedu Pank Eesti Finantsinspektsiooni tunnustusel. Klientide andmeid hoitakse kõrge turvalisusega andmekeskustes ja meie süsteemid on kaitstud vastavate turvaprotokollidega.

15+ aastat kogemust

Märkimisväärsed tulemused ja tõestatud usaldusväärsus. Juba üle 15 aasta on Leedus Perfi teenust usaldanud sajad tuhanded eraisikud ja enam kui 2500 teenusepakkujat ning kohalikku omavalitsust.

Alustamine on imelihtne!

Perfi kasutamiseks pole vaja keerulisi integratsioone või muudatusi süsteemides. Piisab kõigest lepingu sõlmimisest ja andmevahetusest vastavalt võimalustele – manuaalselt, automaatselt meili teel, API, FTP serveri või Perfi iseteeninduse vahendusel.
Soovid rohkem infot? Laadi alla esitlus: Miks valida Perfi?

Võtke meiega ühendust

Karin Lõhmuste

Tegevjuht

Saada