Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Kas teadsid?

Perfi ­– visuaalne abimees püsikulude haldamiseks

01-02-2024
Perfi äpp on sinu personaalne abiline arvete haldamisel. Mida see tähendab? Meie Perfi on loodud selleks, et sinu arvemajandus mugavam oleks. Lisaks kõikide arvete ühe makse alla koondamise oskab Perfi anda sulle ka iga kuu täpse graafiku, mis näitab, kuhu sinu raha läheb ja mida kindlam pilk rahaasjadel peal on, seda rohkem korras nad on.
Loe rohkem

Rahatargalt talvesse: Kuidas saada pere tulud ja kulud kontrolli alla?

09-11-2023
Kui esimesed lumehelbed maad puudutavad ja kaugusse hakkavad kumama esimesed jõulutuled, teame, et on saabunud aeg, mil päevad on lühemad ja ees ootab mitu pikka pimedat kuud. Talvehooaja saabudes täitub õhk ka pühadeootusega, kuid paljudele peredele kaasneb sellega hoopiski kibemagus reaalsus: rõõm ühiselt veedetud ajast ja kasvavast jõulumeeleolust võib tuua kaasa ka kulude märgatava kasvu.
Loe rohkem

Perfi vs püsimaksekorraldus: Mis on neil vahet ja kumba peaks arvete tasumisel eelistama?

03-08-2023
Kui tegemist on regulaarsete arvete tasumisega, on paljudel inimestel kaks peamist võimalust: kasutada traditsioonilist otsekorraldust või kasutada moodsamat lahendust nagu Perfi. Aga mis on nende kahe vahel tegelikult vahe ja kumb neist on parem valik? Selles blogiartiklis räägime lähemalt mõlemast võimalusest ja nende erinevustest.
Loe rohkem

7 suvist säästunippi lastega peredele

05-07-2023
Suvi on kätte jõudnud ning mis saaks olla parem, kui kvaliteetaeg perega? Soojade ilmadega toimub palju ägedaid üritusi, kontserte ja laatasid, kus koos aega veeta. Küll aga panevad väljas söömas käimine, meeleahutusürituste piletid ja välisreisid kiiresti pere eelarvele põntsu. Perfi jagab sulle seitse kasulikku nippi, kuidas suve täiel rinnal nautida ja sealjuures raha kõrvale panna.
Loe rohkem

Perfi unikaalne funktsioon – Tee arveid makstes head!

07-06-2023
Kujutle hetkeks, et sul on iga kuu kõik arved kenasti ühes kohas, lihtsasti leitavad, ning saad teha head, aidates lapsi või lemmikloomi? Tundub päris südantsoojendav lahendus, eks? Tänu Perfile on see võimalik.
Loe rohkem

Eelarve Excel hirmutab? Vaata, kuidas rahaasjadel mugavalt silm peal hoida!

09-05-2023
Elektrihindade tõus ja muude kulude suurenemine tekitab rahakotti tihti märkamatult suure augu ning konto tühjeneb justkui iseenesest. Seepärast on oluline omada enda tuludest-kuludest põhjalikku ülevaadet.
Loe rohkem

Sinu uus finantsasjade abiline Perfi on nüüd Eestis kohal!

16-02-2023
Igakuine arvete maksmine muutus just veelgi lihtsamaks, sest nüüd saad seda teha läbi rahaasjade haldamise platvormi Perfi. Leedus klientide südameid võitnud uue teenusega saad kõik püsikulud tasuda ühe koondarvega.
Loe rohkem

Rahatarga ABC ehk kuidas kõiki enda finantsasju Perfi platvormil hallata

09-02-2023
Igakuised arvete tasumised kipuvad kiires töötempos ununema sama kiirelt kui mitmel erineval makseplatvormil loodud kontode paroolid. Seetõttu tõttab rahaasjade haldamisel appi Perfi, kus saad mugavalt tegeleda kõikide oma arvetega ühes kohas. Lubame, et konto loomine samuti konti ei murra. Loe edasi ja seletame samm-sammult lahti, kuidas seda teha.
Loe rohkem