Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Kas teadsid?

Marimelli kogemus: Perfi on lihtsalt nii mugav!

16-07-2024
Kas oled see tubli inimene, kes arve saabudes ülekande esimese asjana ära teeb, või jäävad need sulle postkasti nädalateks seisma, kuni lõpuks oled unustanud, millised on makstud ja mis veel maksmata? Kui resoneerud rohkem selle viimasega, siis tasub pilk Perfi .ee keskkonda suunata – Marimelli blogija jagab oma kogemust.
Loe rohkem

Rahaasjad lihtsaks: 3 sammu, kuidas perega rahast rääkida!

15-07-2024
Raha võib peres olla tundlik teema, millest rääkimine tekitab pingeid ja arusaamatusi. Samas on oluline, et pereliikmed püsiksid kõik rahaasjades samal lainel ning finantsvastutus oleks jagatud õiglaselt ja läbipaistvalt.
Loe rohkem

SÄÄSTLIK SUVI 10 rahakotisõbralikku tegevust perega suvel kvaliteetaja veetmiseks

11-07-2024
Suvi on ideaalne aeg, et luua perega koos lõbusaid mälestusi ning nautida ilma ja üksteise seltskonda. Sageli aga paneb plaanidele käe ette rahakott, sest kõik põnevamad tegevused nõuavad suuri väljaminekuid. Õnneks leidub loominguliselt mõeldes rohkelt võimalusi, kuidas perega mõnusalt aega veeta ja sealjuures rahakott õnnelikuna hoida. Perfi tegevjuht Karin Lõhmuste jagab 10 ideed, kuidas perega soodsalt või täiesti tasuta kvaliteetaega nautida.
Loe rohkem

“Mul on vähem stressi ja rohkem aega!” Raamatupidaja Marit soovitab Perfit

08-07-2024
Raamatupidajana töötav Marit Martinson teab, kui tüütu on arvetega tegelemine ning kui palju see aega võtab. Septembrist suunas ta aga oma arved Perfisse ja tõdeb, et hoiab tänu sellele kõvasti aega kokku.
Loe rohkem

Üllatav soovitus Perfi juhilt – rahatarkuse ammutamiseks võiks lugeda ka ilukirjandust!

03-06-2024
Finantsvabaduse teema konkureerib juba ilmaennustusega – raamatupoed on rahatarkust õpetavate teoste all lookas ja sotsiaalmeedias uhkustavad finants-influencer’id oma teekonnaga rikkuseni. Kuid kas rahatargaks saamiseks piisab vaid raamatute lugemisest ja koolitustel käimisest või peitub edu võti kuskil mujal?
Loe rohkem

“Uhke auto ega suur maja pole vale eesmärk, aga …” Karin Lõhmuste avaldab, mis on peidus “aga” taga!

03-06-2024
Kiired autod, uhked villad ja ropult raha. Selline american dream tundub esmapilgul ahvatlev, kuid kas see on ka midagi, mis sind päriselt sütitab? Sellest, kuidas eesmärke seada ja defineerida enda jaoks edu, räägib Perfi juht Karin Lõhmuste.
Loe rohkem

Säästa aega ja närve: lihtne viis, kuidas mitme kinnisvara arveid hallata!

03-06-2024
Ühe kinnisvara arvetega tegelemine on lihtne, kuid kui sellele lisandub teine, näiteks suvila näol, on tegemist juba märksa rohkem. Kommunaalid, laenumaksed, hoolduskulud … Kõigel sellel silma peal hoidmine nõuab aega ja vaeva. Kuid kas seda saab kuidagi lihtsamaks muuta?
Loe rohkem

USUTLUS Perfi juht Karin Lõhmuste “higivaba papp” ja ebaseksikas arvete maksmine

03-06-2024
Perfi tegevjuht Karin Lõhmuste avaldab intervjuus, kuidas väikesed muutused mõjutavad Sinu enda elu kui ka ühiskonda laiemalt. Lisaks selgitab ta, kuidas nende ettevõte aitab inimestel mitte ainult säästa aega ja raha, vaid ka toetada vastutustundlikku tarbimist ja finantskäitumist.
Loe rohkem

Rahaasjad lihtsaks | 3 sammu, kuidas perega rahast rääkida

03-06-2024
Raha võib peres olla tundlik teema, millest rääkimine võib tekitada pingeid ja arusaamatusi. Samas on oluline, et pereliikmed püsiksid kõik rahaasjades samal lainel ning finantsvastutus oleks jagatud õiglaselt ja läbipaistvalt. Kuidas aga rääkida rahast, kui varem pole see teema arutlusel olnud? Ja mida teha, kui tunned, et pere rahaasjad vajavad teistsugust lähenemist?
Loe rohkem

“Seda, mida suudab teha masin, ei peaks inimene üldse tegema!” ehk kuidas arved minutiga ära maksta!

03-06-2024
Arvete maksmisele kulub omajagu aega. Internetipangas ootavad e-arved kinnitamist, meilil on PDF-id laiali ja siis jälle need pangalingid … Kas seda arvemajandust saab kuidagi lihtsamaks muuta?
Loe rohkem

Mida teha, kui elu paneb valiku ette - ootamatud kulud või arved?

29-04-2024
Vahel tundub, et kõik on kontrolli all, kui ootamatult tekib probleem, mille peale poleks osanud mõeldagi. Astudes vannituppa avastad, et pesumasin on katki läinud ja terve põrand uputab. Otsustasid hommikul teha kodukontori päeva, aga kass lükkas kohvitassi ümber ja arvuti on tuksis. Nuputad, kuidas pesumasinat ja arvutit eelarvesse mahutada ja siis astub laps uksest sisse ja teatab, et koolis ootab ees uus klassireis ja raha on vaja juba homme. Arvuta ja eelarvesta kuidas tahad, kuskilt jääb puudu ning arveid on ju ka vaja maksta! Mis edasi?
Loe rohkem

Kuidas kodumasinaid kasutades raha säästa? Euronics annab nõu!

22-04-2024
Energiakulude pikaaegne tõus on pannud meid kõiki mõtlema, kuidas kodus säästlikumalt ära elada. Kas suured elektriarved on paratamatus või saame kuidagi end ise aidata? Nõu annab Euronicsi kodumasinate kategooriajuht Martin Soom.
Loe rohkem

Kuidas luua eelarvet, millest on lihtne kinni pidada?

15-04-2024
Mõtle eelarvest, kui vundamendist, mis on alus sinu finantstarkusele. See peab olema tugev, usaldusväärne ja mõeldud just Sinu vajadustele. Eelarve loomine ja selle jälgimine ei tohiks olla raske ja vaevarikas. Õige lähenemisega oskad rahaasju hallata nii, et eesmärgid on reaalsed, prioriteedid paigas ja eelarve järgimine on lihtne.
Loe rohkem

Kevadine suurpuhastus - rahaasjad korda koos Perfiga

08-04-2024
Kevade saabudes, kui päevad pikenevad ja ilm soojeneb, algab looduses uus elutsükkel. See aastaaeg pakub värsket energiat ja võimalust uuteks algusteks, kuid samas esitab see ka väljakutseid. Peredele, kes soovivad oma finantsid kontrolli all hoida, võib kevadine aeg kaasa tuua täiendavaid kulutusi, mis nõuavad tähelepanu ja planeerimist.
Loe rohkem

Perfi ­– visuaalne abimees püsikulude haldamiseks

01-02-2024
Perfi äpp on sinu personaalne abiline arvete haldamisel. Mida see tähendab? Meie Perfi on loodud selleks, et sinu arvemajandus mugavam oleks. Lisaks kõikide arvete ühe makse alla koondamise oskab Perfi anda sulle ka iga kuu täpse graafiku, mis näitab, kuhu sinu raha läheb ja mida kindlam pilk rahaasjadel peal on, seda rohkem korras nad on.
Loe rohkem

Rahatargalt talvesse: Kuidas saada pere tulud ja kulud kontrolli alla?

09-11-2023
Kui esimesed lumehelbed maad puudutavad ja kaugusse hakkavad kumama esimesed jõulutuled, teame, et on saabunud aeg, mil päevad on lühemad ja ees ootab mitu pikka pimedat kuud. Talvehooaja saabudes täitub õhk ka pühadeootusega, kuid paljudele peredele kaasneb sellega hoopiski kibemagus reaalsus: rõõm ühiselt veedetud ajast ja kasvavast jõulumeeleolust võib tuua kaasa ka kulude märgatava kasvu.
Loe rohkem

Perfi vs püsimaksekorraldus: Mis on neil vahet ja kumba peaks arvete tasumisel eelistama?

03-08-2023
Kui tegemist on regulaarsete arvete tasumisega, on paljudel inimestel kaks peamist võimalust: kasutada traditsioonilist otsekorraldust või kasutada moodsamat lahendust nagu Perfi. Aga mis on nende kahe vahel tegelikult vahe ja kumb neist on parem valik? Selles blogiartiklis räägime lähemalt mõlemast võimalusest ja nende erinevustest.
Loe rohkem

7 suvist säästunippi lastega peredele

05-07-2023
Suvi on kätte jõudnud ning mis saaks olla parem, kui kvaliteetaeg perega? Soojade ilmadega toimub palju ägedaid üritusi, kontserte ja laatasid, kus koos aega veeta. Küll aga panevad väljas söömas käimine, meeleahutusürituste piletid ja välisreisid kiiresti pere eelarvele põntsu. Perfi jagab sulle seitse kasulikku nippi, kuidas suve täiel rinnal nautida ja sealjuures raha kõrvale panna.
Loe rohkem

Perfi unikaalne funktsioon – Tee arveid makstes head!

07-06-2023
Kujutle hetkeks, et sul on iga kuu kõik arved kenasti ühes kohas, lihtsasti leitavad, ning saad teha head, aidates lapsi või lemmikloomi? Tundub päris südantsoojendav lahendus, eks? Tänu Perfile on see võimalik.
Loe rohkem

Eelarve Excel hirmutab? Vaata, kuidas rahaasjadel mugavalt silm peal hoida!

09-05-2023
Elektrihindade tõus ja muude kulude suurenemine tekitab rahakotti tihti märkamatult suure augu ning konto tühjeneb justkui iseenesest. Seepärast on oluline omada enda tuludest-kuludest põhjalikku ülevaadet.
Loe rohkem

Sinu uus finantsasjade abiline Perfi on nüüd Eestis kohal!

16-02-2023
Igakuine arvete maksmine muutus just veelgi lihtsamaks, sest nüüd saad seda teha läbi rahaasjade haldamise platvormi Perfi. Leedus klientide südameid võitnud uue teenusega saad kõik püsikulud tasuda ühe koondarvega.
Loe rohkem

Rahatarga ABC ehk kuidas kõiki enda finantsasju Perfi platvormil hallata

09-02-2023
Igakuised arvete tasumised kipuvad kiires töötempos ununema sama kiirelt kui mitmel erineval makseplatvormil loodud kontode paroolid. Seetõttu tõttab rahaasjade haldamisel appi Perfi, kus saad mugavalt tegeleda kõikide oma arvetega ühes kohas. Lubame, et konto loomine samuti konti ei murra. Loe edasi ja seletame samm-sammult lahti, kuidas seda teha.
Loe rohkem