Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Soovita sõbrale programm

Perfi soovitusprogrammi tingimused

Kehtib alates 01.02.2023

Iga soovitusega, mis on edastatud jaotuses „Teeni 7 €“, võid nii sina kui ka sinu sõber teenida 7 €! Kõik inimesed, kes on soovitusi saatnud ja vastu võtnud, osalevad Perfi.ee soovituste programmis.

 1. Jaotuses „Teeni 7 €“, vajuta nuppu „Saada soovitus“.
 2. Saada kopeeritud tekst või soovituslink sõbrale endale sobival viisil, näiteks e-posti teel. Sama linki saab jagada kõikide sõpradega!
 3. Sõber saab registreerida selle koodiga ainult juhul, kui tal pole veel aktiivset Perfi.ee kontot või talle pole teenusepakkujate ees tekkinud kohustuste täitmiseks kontot loodud. Soovituslink on kehtiv ainult brauseris registreerumisel (seda koodi ei saa sisestada mobiilirakendusse).
 4. Pärast soovituse saamist peaks sõber tegema järgmist.
  1. 4.1. Registreerima saadud lingi või soovituskoodiga.
  2. 4.2. Tegema makseid arvete tasumise platvormil Perfi.ee vähemalt 4 kuud. See peab toimuma 6 kuu jooksul registreerumiskuupäevast.
 5. Kui sõber jõuab need toimingud 6 kuu jooksul tehtud, ei ole oluline, kas ta teeb makseid järjest või vahelduvalt.
 6. Kui sõber ei tee neid toiminguid 6 kuu jooksul, siis see soovitus peatatakse ja soovitaja ega tema sõber ei saa selle eest preemiat.
 7. Kui sõber teeb kõik toimingud, saavad nii soovitaja kui ka tema sõber platvormi Perfi.ee teadete jaotusse teate tulude kohta ja näevad arvutatud tulusummat osas „Teeni 7 €“.
 8. Kanname preemia soovitajale ja tema sõbrale üle, kui mõlemad on vajutanud jaotuses „Teeni 7 €“ nuppu „Ülekanne“ ja sisestanud ülekande jaoks vajalikud andmed. Kui sa maksetaotlust ei esita, võidakse raha edasise teatamiseni sinu Perfi.ee kontol hoida.
 9. Soovitusprogrammi „Teeni 7 €“ tingimusi võidakse ühepoolselt muuta, olles teavitanud sellest kõiki programmis osalejaid ja andnud neile võimaluse määratud aja jooksul tingimused täita ja preemia üle kanda.