Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Kuidas tasuda mugavalt vee-, elektri-, gaasi- ja küttearveid?

Elektri, gaasi, kütte, vee ja teiste teenuste, näiteks interneti-, meelelahutusteenuste- ja telefoniarveid, saab tasuda internetipangas, e-arvetena, kasutades püsikorraldust, makselinkide kaudu või spetsiaalses iseteenindusplatvormis. Selleks, et arveid võimalikult kiirelt ja mugavalti tasuda soovitame Perfit.

Internetipanga kasutamine on mugav ja võimaldab arved tasuda kodust lahkumata. Sellegipoolest pead iga kuu ootama arvet, sisestama info internetipangas ja igale teenusepakkujale eraldi tasuma. Igakuiste arvete maksmiseks kulub palju aega, sest enamasti saadavad teenusepakkujad need erinevatel aegadel ja need ka laekuvad erinevatesse kanalitesse: e-posti aadressile, e-arvena panka või postkasti.

Perfi on platvorm, mis teeb arvete tasumise eriti lihtsaks ja aitab aega kokku hoida. Perfi platvorm võimaldab maksta kõikide teenusepakkujate arveid ühes kohas.

Perfiga saab tasuda Eesti Energia, Elektrilevi, Eesti Gaasi, Elisa, Telia, Tele2, Ragn Sellsi, Tallinna Vesi, Alexela, Elektrumi ja paljude teiste ettevõtete arved. Kõik teenusepakkujad saadavad arve otse Perfi keskkonda ning need kuvatakse igakuiselt automaatselt sinu kontol. Samuti saad ise lisada kõik saabunud arved teenusepakkujatelt, kes pole veel meie partnerid.

Süsteem koondab kõikide teenusepakkujate arved kokku ning sulle jääb tasuda vaid üks arve. Arvet saab tasuda ka osade kaupa, kuid oluline on silmas pidada, et arved oleks maksetähtajaks tasutud. Perfi saadab maksetähtaegade saabudes meeldetuletusi, et arved saaks õigeaegselt tasutud..Kommunaalarvete maksmine Perfiga on lihtne, sest sa ei pea neid kõiki ise kokku koguma, jälgima erinevaid maksetähtaegasid ja neid ükshaaval tasuma.