Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

“Sina puhkad, Perfi maksab arved“ kampaania tingimused

 1. Kampaaniat korraldab Perfi OÜ (registrikood 16321947, Toompuiestee 35, Põhja-Tallinna linnaosa, 10149 Tallinn, Harju maakond), edaspidi Perfi.
 2. Kampaanias võivad osaleda Eesti Vabariigis elavad füüsilised isikud välja arvatud Perfi OÜ, Aktiva Finance Group OÜ ning kampaania läbiviimisega seotud muude firmade töötajad ja nende pereliikmed.
 3. Kampaanias osaleja kinnitab enda kohta esitatud andmete õigsust ja vastavust kampaania korraldaja poolt kehtestatud tingimustele, tema soovi osaleda kampaanias ja nõustumist korraldaja poolt kehtestatud kõikide tingimustega.
 4. Kampaania „“Sina puhkad, Perfi maksab arved““ (edaspidi kampaania) toimub perioodil 17.06.2024–31.07.2024 kella 23:59-ni.
 5. Kampaanias osalevad kõik Perfi erakliendid, kes on registreerunud Perfi kasutajaks ning laadinud perioodil 17.06.2024 – 31.07.2024 kell 23:59-ni www.perfi.ee või Perfi äpis enda kontole Perfi kaudu tasumiseks vähemalt 1 (ühe) arve.
 6. Kampaanias osaleja peab olema vähemalt 18 aastat vana.
 7. Eelnev loosimisele registreerimine ei ole vajalik, kuid loosimises osalemiseks tuleb aktsepteerida kampaania tingimused, sh tuleb kampaania võidu korral nõustuda oma nime avalikustamisega Perfi veebilehel, kliendikommunikatsioonis, e-kirjades ja sotsiaalmeediakanalites.

  Auhinnafond ja loosimine

 1. Kampaania auhinnafond on kokku 1 000 eurot.
  • Kampaania auhinnad on:

  • 2 x 250 euro väärtuses reisibüroo Travel House (Travel House OÜ) kinkekaarti;
  • 2 x 250 eurot, mis laekub arvelduskontole
 2. Perfi esindajad loosivad auhinna võitjad välja 07.08.2024.
 3. Loosimises osalemiseks kehtestatud tingimuste täitmist kontrollitakse ja võitjat teavitatakse e-kirja teel 3 tööpäeva jooksul alates loosimise läbi viimisest;
 4. Reisibüroo kinkekaarti ei väljastata rahas ega vahetata teiste auhindade vastu.
 5. Rahaline auhind makstakse võitajale välja ühes osas võitja isiklikule arvelduskontole hiljemalt 3 tööpäeva jooksul pärast võitjaga ühenduse saamist. Rahalist auhinda ei väljastata sularahas.
 6. Kui auhinna võitjaga ei ole Perfist sõltumatutel põhjustel võimalik loosimisele järgneva 3 tööpäeva jooksul ühendust saada või võitja loobub auhinnast, korraldatakse uus loosimine, et selgitada välja uus auhinna võitja.
 7. Perfi ei kompenseeri võidu kättesaamisega kaasnevaid mistahes kulutusi.
 8. Auhinna ülekandmisega arveldusarvele seotud tasud kannab Perfi.

  Kohustused

 1. Iga kampaanias osaleja kohustub nõustuma Perfi poolt sätestatud kampaania tingimustega.
 2. Vääramatu jõu asjaolude ilmnemisel on Perfil õigus kampaania ette teatamata ühepoolselt katkestada. Perfi teatab sellisest katkestamisest Perfi kodulehe www.perfi.ee või mõne muu infokanali kaudu.
 3. Korraldajal on õigus tingimusi ühepoolselt muuta või parandada, teatades sellest www.perfi.ee kodulehe vahendusel.
 4. Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid tuleb Perfile edastada kirjalikult e-posti aadressile info@perfi.ee. Pretensioonile vastatakse 15 tööpäeva jooksul alates pretensiooni saamisest.
 5. Perfi OÜ töötleb tarbijamängus osalejate isikuandmeid vastavalt Perfi OÜ isikuandmete töötlemise põhimõtetele, mis on leitavad siit.