Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Korduma kippuvad küsimused

PERFI.EE

Mis kujutab endast arvete tasumise platvorm Perfi.ee?

Perfi on Sinu isiklik finantsabiline. Perfi platvormile saab suunata ja salvestada kõik oma arved ja maksta need ühe nupuvajutusega. Iseteeninduses on saadaval põhjalik statistika kulude kohta nii kuude kui ka aastate lõikes. Ükski arve ei jää maksmata, kuna Perfi saadab meeldetuletuse, kui maksetähtaeg hakkab lähenema või kui see on mingil põhjusel ületatud.

Milliseid arveid on võimalik Perfi kaudu maksta?

Võimalusi on palju! Saad maksta elektri, gaasi, küte, prügiveo, vee ja isegi korteriühistule kommunaalarve eest. Samuti saad maksta paljude muude igakuiste teenuste eest, nagu televisioon ja internet, mobiiliteenused, lasteaed, huviringid ja muud lastega seotud õppemaksud. Teenusepakkujate nimekirja uuendatakse pidevalt ja nende hulk kasvab, kuid kui sa mõnda teenusepakkujat ikkagi ei leidnud, tee meile päring ja kohe lisame meie andmebaasi.

Perfi kaudu saad maksta kõiki oma arveid!

  • Kommunaalteenuste eest, näiteks elekter, gaas, küte, prügivedu, vesi, turvateenused, puhastusteenused ja isegi korteriühistu arveid.
  • Mobiilside- ja internetipakkujate, kindlustuspakkujate arveid
  • Haridusasutuste arveid, näiteks lasteaed, kool, huviringid ning muud lastega seotud õppemaksud.
  • Finantskohustuste eest pankadele ja muudele laenupakkujatele
  • Annetada heategevuseks

Teenusepakkujate nimekirja uuendatakse pidevalt ning nende hulk kasvab. Kui mõnda teenusepakkujat siiski ei leidnud, tee meile päring ja me lisame selle ühe tööpäava jooksul meie andmebaasi.

Kas Perfi kaudu saab teostada makseid ka eraisikutele?

Perfi kaudu saab maksta ainult ettevõtete esitatud arveid.

Millised on Perfi kasutamise eelised?

  • Lihtne ja mugav: Perfi keskkond koondab kokku kõik Sinu arved ühte kohta ning saate need maksta vaid ühe klikiga.
  • Täpne statistika: Diagrammides ja graafikutes on visuaalselt esitatud makstud arvete summad kuude ja aastate lõikes. Erinevalt püsimakse korraldus saad silma peal hoida oma püsikuludel ja nende muutumisel ajas.
  • Maksetähtaja meeldetuletused: Saadame meeldetuletusi 3 päeva enne maksetähtaega ning ka siis, kui maksetähtaeg on ületatud.
  • Nutikas lähenemine: Saad lihtsalt tasuda teenusepakkujate arveid, kes ei võimalda e-arve püsimakse lepingut sõlmida, näiteks lasteaiad ja huviringid.

Kuidas registreerida Perfi.ee kasutajaks?

See on väga lihtne – Kasutajaks saab registreeruda veebis https://perfi.ee/sign-up?ts=w4h , vajutades nuppu „Registreeri kasutaja“, või võta meiega ühendust telefoni või e-posti teel.

Kui palju teenus maksab?

Esimesed kolm kuud saad kasutada teenust tasuta! Hiljem on teenuse hind 2,99 € kuus. Iga Sinu kontol oleva elamu eest arvestatakse hind eraldi.

Miks tasub oma sõpradele arvete tasumise platvormi Perfi.ee soovitada?

Soovita Perfi teenust sõbrale ja teenite mõlemad 10 €! Saad preemia kätte enda pangakontole kui sõber registreerub ja kasutab meie teenust vähemalt 4 kuud. Jaga seda kõikide oma sõpradega!Kampaania tingimused leiad oma konto jaotuses. „Teeni 10 €“