Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Kuidas maksta kommunaalarveid Perfiga?

Perfi platvormi kaudu on kommunaalarvete maksmine lihtsam kui kunagi varem. Meie platvormil on kõik sinu arved ühes kohas ning saad need mugavalt korraga ära tasuda.

Enda konto seadistamiseks toimi nii:

  1. Loo Perfi.ee lehel kasutaja
  2. Lisa arved ja teenusepakkujad või edasta oma arveid e-posti aadressile nimi.perekonnanimi@perfi.ee ja edaspidi jõuavad need Perfisse automaatselt.
  3. Maksa kõik arved ühe klikiga.

Nii lihtne see ongi! Edaspidi saad mitme igakuise arve asemel vaid ühe. Arved pead lisama ainult esimesel kasutuskorral, edaspidi on sisse logides kõik ette valmistatud ja näed tasumisele kuuluvat summat koos. Samuti saad arhiivist vaadata vanu arveid ja jälgida muutuseid tarbimises.

Kasutades Perfi teenust ei pea kasutama teenusepakkujate makselinke, tellima e-arveid, sõlmima püsimakse lepinguid ega ükshaaval internetipanga kaudu kõiki arveid eraldi maksma. Kõikide teenusepakkujate arved ja sissetulev info kuvatakse sinu kontol automaatselt. Lisaks sellele:

Perfiga on nii elektri, gaasi, kütte, vee, tele, interneti, telefoni kui ka teiste teenusepakkujate arvete maksmine eriti mugav. Samuti on võimalik teha ülekandeid haridusasutustele, kindlustusfirmadele, spordiklubidele, turvateenustele, laenupakkujatele, korteriühistutele jne.

Kui sul on mitu kinnistut, on võimalik nende kõigi kulud üheks arveks koondada. Näiteks saad ühendada Perfi keskkonnaga oma kodu, garaaži, suvila ja üürikinnisvara.

Üürileandjate jaoks on loodud võimalus luua eraldiseisev kasutaja üürnike jaoks, kus kuvatakse nende arve ning sul on võimalus jälgida kommunaalarve õigeaegset tasumist.