Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Kuidas tasuda igakuiseid arveid ilma e-arve ja püsimakseta?

Igakuiste arvete tasumiseks kasutatakse tihti e-arveid koos püsimaksetega. Sellise lahenduse puhul saadab teenusepakkuja internetipanka elektroonilise arve. Saabuvat arvet võib kas ise maksta või sõlmides püsimakse lepingu, tasutakse see automaatselt.

Lahendus on mugav, sest nii ei pea enam iga teenusepakkuja arvet meilist otsima ja ükshaaval tasuma. Samas on e-arve püsimaksega oht kaotada ülevaade oma kulude üle, sest raha võetakse pangakontolt automaatselt maha. Samuti ei ole veel võimalik kõiki teenusepakkujate arveid e-arvetena tellida ning ise pangas püsimakselepingut tehes tekib arve kõikumisel oht maksta liiga palju või vähe.

Kui otsid mugavat alternatiivi arvete tasumisele, siis proovi Perfi platvormi, mis koondab kõik arved kokku, nii et sulle jääb tasuda üks arve endale sobival viisil. Nii ei pea tellima erinevaid e-arveid, sõlmima püsimakseid ega tasuma iga teenusepakkuja arveid ükshaaval. Perfi maksekeskkonda on võimalik tellida kõiki arveid, sealjuures nendelt teenusepakkujatelt, kellel puudub e-arve esitamise võimalus. Enne koondarve tasumist näed oma kulude ülevaadet, et ei tekiks üllatusi ja säiliks kontrolli oma rahaasjade üle. Vaata siit, milliste teenusepakkujate arveid on võimalik Perfi keskkonnas tasuda.

Perfi võrdluses teiste arvete tasumise võimalustega

Pangaülekandega tasumine E-arve Püsimaksed Perfi
Arved saadetakse mugavalt ühte keskkonda check-green check-green check-green
Toetab kõikide teenusepakkujate arvete tasumist check-green
Võimalus arveid ise tasuda check-green check-green check-green
Ülevaade kõikidest kulutustest check-green
Arhiiv eelmiste kuude kulutustest check-green check-green check-green
Visuaalne ülevaade kulude muutustest kuude lõikes check-green

Perfi makselahendus sai Eesti Finantsinspektsioonilt loa tegutsemiseks 2022. aastal. Teenus on Leedus kasutusel olnud juba 2005. aastast ning seda kasutab üle 200 000 rahuloleva kliendi, kes tasuvad kõikide kommunaalteenuste arveid korraga, sealjuures interneti, telefonioperaatori, prügiveo, turvateenuste, lasteaia ja muud arved.