Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Soovita sõbrale programm

Perfi soovitusprogrammi reeglid

Kehtib alates 01.11.2023

 1. Iga saadetud soovitusega, mis on edastatud jaotisest "Teeni 10 €", võid nii Sina kui Su sõber teenida 10 €!
 2. Saada soovitus, vajutades nuppu "Saada soovitus".
 3. Saada kopeeritud tekst või suunamislink sõbrale Sulle kõige mugavamal viisil, näiteks: e-postiga. Sama linki saad jagada kõikide oma sõpradega!
 4. Sõber saab suunamislingiga registreeruda ainult siis, kui tal puudub aktiivne Perfi.ee konto. Suunamislink kehtib ainult brauseris registreerumisel (mobiilirakenduses seda linki sisestada ei saa).
 5. Sõber peab registreeruma suunamislingiga ja tasuma Perfi kaudu vähemalt ühe arve 6 kuu jooksul alates kasutajaks registreerimisest.
 6. Niipea, kui Sinu sõber on Perfi kaudu esimese arve tasunud, ilmub teie mõlema kontole vastav teade, et teenitud summa on väljamakseks valmis.
 7. Kui Sõber ei tasu 6 kuu jooksul Perfi kaudu ühtegi arvet, siis soovitus peatatakse ja selle eest ei saa ei Soovitaja ega Sõber preemiat.
 8. Oma teenitud tasu saab üle kanda, kui klõpsata jaotises "Teeni 10 €" nuppu "Väljamakse" ja sisestada ülekandeks vajalikud andmed.
 9. Teenitud summat saab pangakontole kanda 6 kuu jooksul. Pärast seda aega summa aegub ja ülekannet sooritada pole võimalik!
 10. Kahtluse ja/või pettuse avastamise korral kasu saamise eesmärgil on Perfil õigus eemaldada soovitaja ja tema soovitatud sõber soovitusprogrammist ilma eelneva teatamiseta ning mitte maksta teenitud summat.
 11. Perfi OÜ võib soovitusprogrammi "Teeni 10 €" tingimusi ühepoolselt muuta, olles teavitanud sellest kõiki programmis osalejaid ja andnud neile võimaluse määratud aja jooksul tingimused täita ja teenitud summa üle kanda.