Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Kas teadsid?

Rahatarga ABC ehk kuidas kõiki enda finantsasju Perfi platvormil hallata

2023-02-09

Igakuised arvete tasumised kipuvad kiires töötempos ununema sama kiirelt kui mitmel erineval makseplatvormil loodud kontode paroolid. Seetõttu tõttab rahaasjade haldamisel appi Perfi, kus saad mugavalt tegeleda kõikide oma arvetega ühes kohas. Lubame, et konto loomine samuti konti ei murra. Loe edasi ja seletame samm-sammult lahti, kuidas seda teha.

Konto loomine

Perfi platvormiga liitumiseks suundu Perfi kodulehele veebiaadressil www.perfi.ee ning kliki “Registreeri kasutajaks” nupule. Kui oled registreerimisprotsessi läbinud ja oma andmed sisestanud, siis saad hakata platvormi enda eelistuste järgi seadistama. Samuti pakume sulle registreerimisel abikätt nii vestlusaknas kui ka meili teel.

Perfiga saad ilma pead murdmata koondada kokku kõik oma arved ja igakuiste maksetega seotud andmed, uuendada vajalikke andmeid ning hoida oma tuludel ja kuludel silm peal. Platvormil saad maksta nii elektri, gaasi, prügiveo, vee, kütte kui ka muude igakuiste teenuste eest, nagu televisioon ja internet, mobiiliteenused või laste õppemaksud.

Teenusepakkuja lisamine

Selleks, et platvormile jõuaksid kõigi teenusepakkujate arved, kelle teenuseid kasutad, tuleb nad esmalt vaid ühe korra sisestada.

Teenusepakkuja lisamiseks logi oma kontole sisse ning kliki “Lisa teenusepakkuja” nupule. Kui sa koheselt oma teenusepakkujat meie andmebaasist ei leia, laadi üles teenusepakkuja näidisarve PDF-failina või täida oma kontol teenusepakkuja vorm. Pärast konto loomist luuakse sulle ka eesnimi.perekonnanimi@perfi.ee aadress, mille saad sisestada teenusepakkuja iseteenindusse või kuhu saad saata ise arved, mis jõuavad seejärel automaatselt Perfi platvormile. Igale arve saatjale saad ka ise meelepärase nime panna, et erinevad ettevõtete nimed silme eest kirjuks ei võtaks.

Kui soovid, et ka sinu teenusepakkuja arved mugavalt Perfisse jõuaks, siis saada meile meil aadressil info@perfi.ee ja anna nad üles. Nii saame teenusepakkujale soovitada meie partneriks hakkamist, et saaksid kõik oma arved ühe maksega tasuda.

Maksmine

Kui oled lisanud oma teenusepakkujad ning sisetanud nende viitenumbrid, kontrolli üle oma arveldusandmed, vali sobivaim makseviis ja klõpsa nuppu „Maksa“. Paari sammuga on kõik andmed salvestatud, arved korraga makstud ning järgmisel kuul on neid veelgi lihtsam tasuda, sest suurem osa andmetest on juba sisestatud!

Sul on mitu kinnisvara?

Ühel kontol saad registreerida ka kõik oma erinevad kinnisvarad. Klõpsa nupul “Lisa kodu” ja tasu mugavalt erinevate kinnistute arved ühes kohas. Kui sinu korteris või majas elab sees üürnik, saab ka tema läbi Perfi platvormi püsikulusid maksta. Selleks tuleb sul konto aknas vajutada nuppu “Lisa maksja” ja sisestada üürniku andmed. Vajutades nuppu “Saada” jõuab üürnikuni e-mail või SMS-sõnum konto sisselogimisandmetega. Nii sina kui sinu üürnik saate ühisel kontol koos silma peal hoida ja veenduda, et kõik arved oleksid õigeaegselt makstud. Kui soovid eemaldada mõnda lisatud kinnisvara, siis pead vaid klõpsama aadressi kõrval olevat prügikasti ikooni.

Anna Exceli tabelitele puhkust ja liitu Perfiga siin! Esimesed kolm kuud on teenus sulle tasuta ning edaspidi on teenuse hind 2,99 € kuus.