Ootame teie nõusolekut

Kasutame oma veebisaidil ja mobiilirakenduses küpsiseid, mis aitavad meil pakkuda teile paremat sirvimiskogemust, meeles pidada teie sirvimisetappe, mõista paremini meie külastajate ootusi, analüüsida suundumusi ja parandada oma teenust. Saate oma nõusolekut küpsiste kasutamiseks igal ajal oma brauseri seadetes muuta.

Kas teadsid?

Perfi unikaalne funktsioon – Tee arveid makstes head!

07-06-2023

Kujutle hetkeks, et sul on iga kuu kõik arved kenasti ühes kohas, lihtsasti leitavad, ning saad teha head, aidates lapsi või lemmikloomi? Tundub päris südantsoojendav lahendus, eks? Tänu Perfile on see võimalik.

Mis on Perfi?

Perfi on unikaalne arvete haldamise keskkond, mis võimaldab sul kergesti planeerida oma rahaasju ja maksta kõik oma arved korraga mugavalt ühes kohas. Ja mitte ainult!Perfi kaudu saad toetada ka erinevaid heategevusorganisatsioone – kõigest mõne klõpsuga arvete maksmise ajal.

Kuidas täpsemalt?

Perfiga liitudes, mis on imelihtne. Registreeru kasutajaks ja lisa Perfi kontole kõik oma igakuised arved. Ja kui hakkad Perfi kaudu arveid maksma on sul võimalus ka annetada.

Erinevad heategevusorganisatsioonid

Hetkel on meie platvormil seitse heategevusorganisatsiooni, mida saab toetada, sealhulgas organisatsioone, mis toetavad abivajavaid lapsi nagu Heategevusfond Minu Unistuste Päev , loomade heaolu eest seisvaid ühinguid nagu Varjupaikade MTÜ ning Sihtasutust Kadunud , mis aitab otsida kadunud inimesi. Meie eesmärgiks on toetada organisatsioone, mis teevad olulist tööd ja mõjutavad positiivselt meie ühiskonda.

Taavi Mägi, Perfi tegevjuht, rõhutas, kuidas Perfi soovib olla rohkem kui lihtsalt arvete haldamise platvorm. „Meil on suur rõõm teha koostööd Eesti heategevusorganisatsioonidega ning omalt poolt kaasa aidata nende eesmärkide saavutamisele. Meie eesmärgiks on teha rahaasjade haldamine inimeste jaoks võimalikult lihtsaks ning lisaks arvete maksmisele soovisime teha ka annetamise mugavamaks."

Iga annetus, olenemata selle suurusest, on abiks. Iga kord, kui tasud arveid Perfi kaudu, saad valida heategevusorganisatsiooni, millele soovid annetada, ning määrata summa, mida soovid toetuseks anda. See võib olla ühekordne annetus või püsitoetus – sina otsustad.

Lihtsaim viis arvete maksmiseks ja võimalus teha head on vaid mõne sammu klõpsu kaugusel. Liitu Perfiga juba täna ja esimesed kolm kuud on sulle kasutamiseks TASUTA.